Lot 20
Vendue Next Door | 3 februari 2020
D. Ilpendam, 20e eeuw (2x)

Hooischuiten aan de waterkant.

Olieverf op doek, r.o. en l.o. getekend, 70x60 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90