Lot 18
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Hollandse School, 20e eeuw

Polderlandschap met wipmolen aan de waterkant.

Olieverf op paneel, l.o. onduidelijk getekend, 50x75 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160