Lot 17
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Hollandse School, 19e eeuw

Jachtstilleven met haar- en vederwild.

Olieverf op marouflé, zonder lijst, 73x62 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60