Lot 14
Vendue Next Door | 3 februari 2020
H. Jespers, 20e eeuw en H. Openneer (1906 - 1986)

Bosgezicht met boerderij en werkende mannen bij een mallejan en een boerderij aan de waterkant bij avondlicht.

Olieverf op doek, beide r.o. getekend, 61x101 cm en 55x95 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30