Lot 12
Vendue Next Door | 3 februari 2020
J.C. Maks, 19e/20e eeuw

Jager op een wit paard aan de waterkant.

Olieverf op doek, r.o. getekend en 1908, 85x80 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60