Lot 9
Vendue Next Door | 3 februari 2020
A. van Bergen, 20e eeuw

Hollands landschap met koeien bij een boerderij.

Olieverf op doek, r.o. getekend, 68x88 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60