Lot 8
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Hollandse School, 20e eeuw

Bloemstilleven.

Olieverf op doek (restauraties, gaatjes), 72x68 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70