Lot 7
Vendue Next Door | 3 februari 2020
D. Ooms, 20e eeuw

Winters landschap met een beek in de sneeuw.

Olieverf op doek, r.o. getekend, 55x95 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120