Lot 4
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Hollandse School 20e eeuw

Kerkinterieur.

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk getekend, 80x70 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90