Lot 39
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Jerre Hakse (1937)

Geabstraheerde figuren, linksonder gesigneerd en gedateerd 89, gemengde techniek op doek, zonder lijst, 100x100 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45