Lot 23
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Hervé Di Rosa (1959)

Zonder titel, viltstift tekening, gesigneerd en gedateerd 1982, 14,5x20 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300