Lot 22
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Hervé Di Rosa (1959) en François Boisrond (1959) (2x)

2 kleurenlitho's , beide met potlood gesigneerd en genummerd resp. 45/50 en 98/100, 50x65 en 57x79 cm

€ 140,00

Hamerprijs: € 140