Lot 21
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Frans de Wit (1901-1981)

Stilleven met tafel (1956), gesigneerd 'f de Wit' (rechtsonder), olieverf op karton, 59x69 cm (mt lijst: 91x96,5 cm)
Tentoongesteld in 1958 bij de Rotterdamsche Kunstschichting.

€ 325,00

Hamerprijs: € 325