Lot 24
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Johannes Franciscus Maria (Joop) Liesker (1920-2004) (10x)

Maria, Christus, een staand naakt en zeven portretten.

2x olieverf op doek, 1 aquarel en zeven tekeningen, van 61x50 tot 68x52 cm (incl. lijsten). (enkele glasplaten beschadigd).

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140