Lot 20
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Paméla Schellekens (1965)

'Tate Modern London I: between '26 and '77', mixed media object/assemblage in perspex lijst, rechtsonder gesigneerd met initiaal en gedateerd 2002, tevens gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde) 70x50x11 cm

€ 25,00

Hamerprijs: € 25