Lot 5
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Corneille (1922-2010) (2x)

Zonder titel (2x), beide met potlood gesigneerd en gedateerd 'Corneille '77' (linksonder), 2 zeefdrukken in kleur, genummerd 4/99 en 9/99 respectievelijk, afbeeldingen: 32x32 cm (met lijst: elk 59,5x54,5 cm)

€ 140,00

Hamerprijs: € 140