Lot 4
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Hans Bellmer (1902–1975)

Fratzen, gesigneerd met potlood 'Bellmer' (rechtsonder), ets op bruin papier, genummerd 49/100, plaat: 47x39,5 cm (met lijst: 77x57 cm)

€ 90,00

Hamerprijs: € 90