Lot 2
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Lucebert (1924-1994)

Zonder titel, gesigneerd en gedateerd met potlood 'lucebert '67' (rechtsonder), aquatint, genummerd 128/190, afbeelding: 33,5x49 cm (met lijst: 59x73 cm)

Uitgever: Prent 190, Utrecht.

€ 120,00

Hamerprijs: € 120