Lot 1
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Corneille (1922-2010)

'Printemps', gesigneerd en gedateerd met potlood 'Corneille '70' (rechtsonder) tevens betiteld (middenonder), kleurenlitho, onduidelijk genummerd 25/70 (?), afbeelding: 56x39 cm (met lijst: 86x86 cm)

€ 160,00

Hamerprijs: € 160