Lot 176
Vendue Next Door veiling - Forepark - 4 november 2019
Omgeving Nieuwe Haagse School

Café de la Frontiere, olieverf op doek, 49x64 cm (met lijst: 63,5x78 cm)

Herkomst: afkomstig uit de collectie van Karel Bleijenberg.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25