Lot 13
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Georg Csonka (1943)

'Die Kreuzigung', gemengde techniek en collage in kunstenaarslijst, gesigneerd en gedateerd 1991 (linksonder), tevens gesigneerd, gedateerd en getiteld en met galeriesticker 'Galerie KAESS-WEISS, Stuttgart' (op de achterzijde), 83x102 cm (incl. lijst)

Ten behoeve van de Ambaum Haks Fonds/Rijksmuseum Fonds.

€ 70,00

Hamerprijs: € 70