Lot 12
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Micha Klein (1964)

Peace, c-print geplakt op board, gesigneerd, getiteld en gedateerd ''Peace' Micha Klein '93', tevens opgedragen (op de achterkant), 50x55 cm

€ 120,00

Hamerprijs: € 120