Lot 11
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Ben Willikens (1939)

Zonder titel, zeefdruk in kleur, gesigneerd met potlood 'Willikens' (rechtsonder) en gedateerd 2004 (linksonder), genummerd 7/50, 78x107,5 cm (incl. lijst)

€ 70,00

Hamerprijs: € 70