Lot 33
Vendue Next Door | 3 februari 2020
Jef Diederen (1920-2009)

Abstracte compositie.

Aquarel, r.o. getekend eb gedateerd 1962, 85x116 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550