Lot 119
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 september 2019
F. van de Burg (21e eeuw)

'Oude haven Rotterdam', linksonder get., tevens in dorso get. , olieverf op doek, 79x119 cm

€ 280,00

Hamerprijs: € 280