Lot 17
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Marc Ruygrok (1953)

Zonder titel, gesigneerd met initialen en gedateerd '83, gemengde techniek op papier, 37x47 cm

Aangekocht bij Rooy Galerie, Amsterdam.

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35