Lot 18
Vendue Next Door veiling - Forepark - 2 december 2019
Marc Ruygrok (1953)

Zonder titel, gesigneerd met initialen en gedateerd '85 oliekrijt op papier, 37x47 cm

Aangekocht bij Rooy Galerie, Amsterdam

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25