Lot 143
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Alexandre Matos (1985)

3 potloodtekeningen (een met aquarel), alle gesigneerd en gedateerd, 32x44 en 44x32 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45