Lot 142
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Eric de Nie

'Echo', kleurenlitho, genummerd 61/100, gesigneerd met potlood en gedateerd 1995, 75x64 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25