Lot 135
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
M.H. Bruijn en Miklos Németh (1934-2012)

Abstracte compositite en Poppentafereel, beide gesigneerd en gedateerd, 1x pastel op board en 1x olieverf op board, 70x82 en 89x45 cm (incl. lijst/ één lijst beschadigd en los)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25