Lot 134
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Rodolfo Meli (1948)

kleurenlitho, genummerd XV/XX, linksonder met potlood gesigneerd, 83,5x60,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35