Lot 133
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Ada Breedveld (1944)

Oude vrouw met pop, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1972, olieverf op doek 82x61 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100