Lot 129
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Zes stuks grafiek en een boek

20e eeuw.

Kleurets Anton Heyboer met boek en pen (uitgave Unique Uitzendbureau), 2 portretten Gustav Mahler, Kleurenlitho Co Westerik, "Voor Dirk de Winter 1972 19/40, Aquarel goederentrein, prent mannelijk geslachtsdeel.

28x38 cm (Heyboer) en 45x50 cm (Westerik).

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180