Lot 125
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Italianiserend landschap, olieverf op doek, 101x180 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60