Lot 124
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Strandtafereel met figuren en boten, olieverf op paneel, 18x30 cm (zonder lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120