Lot 121
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Europese School (19e eeuw) en daarbij twee reproducties op doek naar G.H. Breitner en Ch. Leickert

olieverf op doek, 45x55 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60