Lot 120
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Europese School (19e eeuw) en daarbij een ingelijste reproductie

Elegant gezelschap, olieverf op doek, 48x75 cm (zonder lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100