Lot 118
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Zeetafereel met schepen en Gezicht op een havenstad

eenmaal olieverf op doek en eenmaal olieverf op paneel, 52x68 en 70x81 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30