Lot 117
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Europese School (19e eeuw)

Portret van een vrouw met hondje, olieverf op doek, 76x63 cm (zonder lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450