Lot 116
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Europese School (2x)

Nachttafereel en heidelandschap met figuren,

beide olieverf op doek (een doek met beschadigingen), 74x93 cm en 23x46 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70