Lot 113
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Europese School (19e eeuw)

Italianiserend landschap met figuren bij een meer, olieverf op doek, 36x43 cm (met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140