Lot 112
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Hollandse School (19e eeuw) (2x)

1 stilleven en 1 markttafereel, beide olieverf op doek, 31x43 en 32x41 cm (beide zonder lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120