Lot 106
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een ets van Jan Sierks en één Aziatisch aquarel

'Oude haven, Rotterdam, met potlood gesigneerd, en Ruiters te paard, 59x70 cm en 41x70 ( incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25