Lot 51
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Stanley Cock, 19e, 20e eeuw

Het biljartspel.

Kleurenlitho, 60x75 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30