Lot 1027
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Divers zilveren bestek en dienbestek (ca. 52x)

20e eeuw, o.a. gemerkt Hoeker & Zoon.

Bestaande uit zes viscouverts, rijstlepel, groentelepel, suikertang, suikerlepel, visdiencouvert, botermesje, 16 diverse lepels en 16 diverse vorken.

€ 0,00
€ 0,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800