Lot 49
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Hollandse School, 20e eeuw

portret van Mr. J.R.H. van Schaik (minister van Staat en vice-premier Kabinet Drees).

Olieverf op doek, l.o. ond. get. 105x85 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220