Lot 48
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een kleurenlitho: Delftsche Poort te Rotterdam

19e eeuw.

42x50 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25