Lot 2064
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Een paar Dresden porseleinen siervazen en een plantenpot

20e eeuw.

De vazen met deksels en met florale beschildering. (Deksels gerestaureerd).

H 26 en 11,5 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100