Lot 47
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Corneille (1922-2010) (2x)

2 kleurenlitho's waarvan één met potlood gesigneerd en gedateerd 'Corneille '90-'64' (middenrechts), beide zonder lijst (één werk opgerold), beide niet genummerd, elk 66x84,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220