Lot 45
Vendue Next Door veiling - Forepark - 3 juni 2019
Herman Berserik (1921-2002)

'VG4-RW13', gesigneerd met potlood en gedateerd 1982, ets, genummerd 11/20 H.C., zonder lijst, plaat: 36x49,5 cm, blad: 50x69,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90